Neden Uzaktan Eğitim Aile Danışmanlığı Kursunu 800 TL'ye Düşürdük.. ??

YAZ KURSU İNDİRİMLİ KAYIT DÖNEMİMİZ BAŞLADI..

Öncelikle şunu belirtmekte fayda olduğunu düşüyoruz. Uzaktan Eğitim ile alınan Aile Danışmanlığı  sertifikasının, örgün öğretim ile alınan aile danışmanlığı sertifikasından hiçbir farkı yoktur. Biz Ünvan Kursları olarak 2009 yılında kurulmuş eğitimde kaliteyi ve uygun fiyatı önemseyen bir kurumuz ve Aile Danışmanlığı Eğitimi konusunda da farkımızı bir kez daha sizlerle paylaşmak istedik. Aile danışmanlığı kursu için piyasada 2000 TL hatta 2000 TL üstü fiyatlar yer almaktadır. Hatta belirtilen fiyatlardan yarı yarıya indirim yaptığını söyleyip 1500 TL'ye eğitimini pazarlayan kendini eğitim kurumu gibi tanıtan pazarlama firmaları var. Bu eğitimi pazarlayan ve aracı firmaların ücretlerini de kursiyerlerinden temin eden pazarlama firmalarının aksine Biz Ünvan Ailesi olarak bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Aracı firmaları devreden çıkararak Ünvan Eğitim kursları olarak MEB Onaylı Aile Danışmanlığı Eğitimini sadece 800 TL'ye kursiyerlerimizin hizmetine sunuyoruz. Sertifika ve Sınav ücreti dahil olan fiyata ek herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Bu Eğitime;

Çocuk gelişim uzmanları,sosyal hizmet uzmanları, psikologlar, psikolojik danışmanlar, sosyologlar, psikoloji ve PDR uzmanları, uzman, asistan ve pratisyen hekimler, hemşireler katıldığında aile danışmanı oluyorlar ancak uzaktan eğitim ile aile danışmanlığı eğitim programı eğitimine sadece sertifika gözüyle bakmamak gerekir;  bu meslek grubundan olmasanız da bu eğitime katılmanız aile hayatınız ve çocuklarınız için çok önemli..

Bu Eğitim Kaçmaz..

Uzman Eğiticilerimizle, MEB Onaylı Aile Danışmanlığı Eğitim Programına katılan adaylar toplamda  464 Saat ders alır kurs bitiminden sonra yapılan sınavda başarılı olanlar MEB onaylı Aile Danışmanlığı Sertifikasına sahip olurlar. Aile Danışmanlığı Sertifika kursuna kayıt yaptırmadan önce kayıt olacağınız kurumun Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünde yer alan Eğitim kurumu olup olmadığını kontrol ediniz. 
 
DİKKAT: Son dönemde hizmet içi eğitim kurslarının bireysel eğitimler verdiği kursiyerlerimizden öğrenilmektedir.

Bu konuda mağdur olmamanız için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır ;
  • Kursa kaydolmaya karar verdiğinizde eğitimine katılmayı düşündüğünüz kursa Aile Danışmanlığı Sertifika Kursuna kayıt yaptırmadan önce kayıt olacağınız kurumun Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünde yer alan Eğitim kurumu olup olmadığını kontrol ediniz. 
  • Bireysel olarak başvurduğunuz kurs MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA bağlı bir hizmet içi eğitim kursu ise buradan alacağınız sertifikalar geçerli değildir. Çünkü hizmet içi eğitim merkezlerinin bireysel başvuruları kabul etmesi yasal değildir yasaktır..Bunun Tespitinde sertifikalar iptal edilebilir.

Bu hususlara dikkat edilmesi  adayın mağduriyet yaşamaması açısından önem arz etmektedir.

Kurumun Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünde yer alan eğitim kurumu olup olmadığını buradan
kontrol edebilirsiniz. 

KURS HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN..

ANKARA MERKEZ ŞUBEMİZ

Adres : Atatürk Bulvarı Kamar İş Hanı No:61 Kat:5-6 Kızılay/Ankara (Sıhhiye Orduevi Karşısı)
Tel : 0 312 433 66 71
Fax : 0 312 432 03 37
GSM-1 : 0 507 765 64 23
GSM-2 : 0 543 551 05 59
EPosta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


ÖZEL ÜNVAN UZAKTAN EĞİTİM KURSLARI

Adres : Atatürk Bulvarı Kamar İş Hanı No:61 Kat:7 Kızılay/Ankara (Sıhhiye Orduevi Karşısı)
Tel : 0 312 433 66 70
Fax : 0 312 432 03 37
GSM-1 : 0 507 765 64 23
GSM-2 : 0 543 551 05 59
EPosta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.